Cadıcılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cadıcılık Ve Büyücülük Okulu'na Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uraxie Polys

2 posters
YazarMesaj
Uraxie Polys
Müdire Yardımcı/Biçim Değiştirme Profesörü/Gryffindor Bina Sorumlusu
Müdire Yardımcı/Biçim Değiştirme Profesörü/Gryffindor Bina Sorumlusu
Uraxie Polys

Savaş Tarafı : seqerh Ladyh

Uraxie Polys Empty
MesajKonu: Uraxie Polys   Uraxie Polys EmptyCuma Eyl. 04, 2009 8:42 am

Yarın ... Dün .... Bugün!
Uraxie heyecandan uyuyamıyordu. Çünkü yarın yıllar önce gittiği okula gidecekti. Hogwarts! O yüzden çok heyecanlıydı. Ayağa kalktı ve kitap okudu. En azından kitap onun uykusunu getirirdi. Biraz kitap okuduktan sonra baktı olmayacak kitabı bir tarafa attı. Büyüyle kendisini uyutmayı düşündü ama bu aptallık olurdu. Çünkü o zaman uyanamazdı. Tekrar yatmayı denedi. Hayaller dünyasına yolculuk yapmayı denedi ve evet sonunda rüya görüyordu. Rüya gördüğüne göre uyuyordu. Rüyası güzeldi. Hem Gryffindor Bina Sorumlusu hem de Biçim Değiştirme Profesörü oluyordu. Sonra aniden saat çaldı. Ura hemen uyandı. Lanet etti. Ve üstünü giyindi. Bütün eşyalarını aldı ve trene doğru yola koyuldu.
Trene binmişti işte. ''Ohh'' rahatlığını özlediğini farketti. Sonra trende de uyuyup kalmıştı ama vardıklarında hemen uyandı. Sadığını aldı ve okula doğru yola koyuldu.
Okulun bu kadar büyük olduğunu unutmuştu. Gülümsedi ve içeri girdi. İçerisi de dışarısından daha büyük gibiydi. Sabrina'yı aramaya başladı. Burası onun müdüreliği altındaydı. Ve Sabrina onun dostuydu. Sabrina'yı aramaya başladı.
Sonunda Sabrina'yı görmüştü. Sabrina yoğun gibi gözüküyordu ama yine de yanına gitti ve:

''Selam. Naber?'' dedi.
Sonra Sabrina ona doğru döndü ve:
''Aaa selam. İyiyim canım. Hoşgeldin. Sandığını şöyle koyda rahatla. Benim bir kaç işim var''dedi

Ura onayladı ve sandığını Sabrina'nın dediği yere koydu. Sonra da oturdu.
Elanessé A. Vera Cytherea
Admin/Okul Müdiresi/Tılsım Profesörü/HufflePuff Bina Sorumlusu
Admin/Okul Müdiresi/Tılsım Profesörü/HufflePuff Bina Sorumlusu
Elanessé A. Vera Cytherea

Patronusunuz : Gelincik
Savaş Tarafı : Tarafsız

Uraxie Polys Empty
MesajKonu: Geri: Uraxie Polys   Uraxie Polys EmptyCuma Eyl. 04, 2009 10:50 am

[color=darkslitegray]Betimleme:7/20
*Olayları sadece anlatmışsın, hiç betimlememişsin. Yaptığın şey ssdece yaptı ve etti demekten ibaret olmuş.

İmla/Noktalama işaretleri:13/15
*2 tane yanlışını fark ettim. Farkettim = Fark ettim, Müdüre = Müdire olmalıydı.

Uzunluk:6/10
*Kısa bir rp olmuş.

Duygu/Düşünce belirleme:10/15
*Duygu ve düşüncelerini yansıtmışsın ama tam olmamış.

Hayal gücü:4/15
*Bilindik bir kurgu olmuş. O yüzden hayal gücünü fazla kullandığını söyleyemeyeceğim.

Akıcılık:6/15
*Konu fazla ilgimi çekmedi, sadece okudum. Yani fazla heyacanlı filan değildi.

Görünüm :5/10
*Görünüm fazla hoşuma gitmedi. Renkle uyumsuz bir de italikle kalını bir arada kullanman uyumsuz olmuş.

TOPLAM = 51 puan. Lütfen puanınızı yükseltmek için Derslik & Destek bölümüne başvurunuz.

Uraxie Polys
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uraxie Polys